niedziela, 16 lutego 2014

O... za przeproszeniem, ptasiej kupie

Tak to już z Pinezką jest, że się nie może powstrzymać.
Ale od początku: dziś na blogu Scrappo rusza nowe tutorialowe wyzwanie. Jest łatwe i przyjemne. Ale. No bo przecież musi być jakieś ale. Jakoś tak strasznie wszystko jest czyściutkie. I nawet, jak się Pinezce źle stempel odbił, to go poprawiła cienkopisem (luuudzie!). I już-już niby skończyła, ale jeszcze postanowiła tylko sprawdzić, czy nie ma jakiegoś adekwatnego tekstu na podorędziu. Okazało się, że tekst był, a i owszem, o ptaszkach i o tym, co one tam z tylnych części ciała wydalają. I już-już niby skończyła, ale jeszcze sobie postanowiła chlapnąć. Tuszem kreślarskim. I całkowicie kontentna prezentuje swego taga.

10 komentarzy:

magda pisze...

Chylę swoją własną głowę przed Twoją, szacowną i pełną myśli złotych, wypowiadanych z pełną świadomością i niebywałym talentem :)

guru_krolowa pisze...

Tego się najbardziej boję, że wyjdę z domu pachnąca, piękna i z idealną fryzurą, gotowa podbić świat i coś takiego O_o autentycznie mam lęki

coco.nut pisze...

kontrast ptasiej kupy z tym pięknym romantycznie idyllicznym obrazkiem, który wyczarowałaś jest porażający, a całość robi niezatarte wrażenie, po prostu bomba!!!

Ewa Yvette Kierzek pisze...

Genialne ;D

Mad lenia pisze...

:), świetny :)

CarmenAlice pisze...

kapitalny tag i tekst

Brunetka pisze...

Buahahaha wyłożyłam się na plecy i ryczę. Twoje wyczyny są nieziemskie!!!

Kurdupel pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Kurdupel pisze...

Myślałam że w Twoim wykonaniu widziałam już wszystko, ale ten tag jest tak pinezkowy, że aż zaczyna się z tego robić nowy nurt w sztuce xD Oby tak dalej! :D

Muszelia pisze...

Skąd Ty te hasła bierzesz? Toż to codzienny promyk słońca... hehehhe