sobota, 18 lipca 2015

O relaksie i braku internetu

Pinezka przepadła. A właściwie przepadł jej internet. I okazało się, że bez internetu, jak bez... internetu. Więcej czasu na czytanie, więcej na jazdy rowerowe za miasto, ale mniej na skrapowanie. Ale już Pinezka nadrabia, już jakieś połączenie złapała (dziękujemy,o, sąsiedzi Pinezki, którzy nie zabezpieczacie swoich sieci - hehe) i szybciutko wrzuca pierwszy scrap na pachnących nowością papierach Piątku Trzynastego. Ten papier w chmurki jest obłędny, na pewno Pinezka go zużyje jako pierwszego, a później będzie gorzko po nim płakać. 
Ale tymczasem - pełen relaks z czasów bezinternetowych. Mapka,oczywiście z blogu Scrap-map. Bez tych mapek, to Pinezka już w ogóle by się nie motywowała do skrapowania.


Nie wiem, czy to jest widoczne - pewnie nie, ale Pinezka tu próbowała podrobić... to jest... ehm... Pinezka się inspirowała twórczością Wiosanki, podczas tworzenia tego scrapa. No nie wiadomo, aż tyle kolorów i te różne takie mazańce cienkopisowe... Pinezka chyba tego nie czuje. Ale bardzo jej się podoba ten styl.

5 komentarzy:

dokaem pisze...

Relaks na łonie natury - marzenie! A jeszcze w takiej pięknej "pinezkowej" oprawie... Zatracić się i umrzeć :)

Ewa Kierzek pisze...

Fajooooowy wpis i scrap :) Też mam ten papier, na razie jeszcze go tylko macam i przekładam :p

Iwona create pisze...

Zachwycam się kompozycją kolorów :)

mru pisze...

ale świetny scrap :D taki wakacyjny :D dziękuję za udział w wyzwaniu ScrapMap ;)

dagmarakos.blogspot.com pisze...

Ale cudownie, te kolorki super!