środa, 3 kwietnia 2013

O hłaskowej wiośnie

Na scrappowym blogu jest tak, że na początku miesiąca podawany jest cytat, który ma nas inspirować przez cały miesiąc. Czasem taki cytat rusza Pinezkę, czasem nie. W kwietniu Pinezkę ruszyło, bo cytat nie byle kogo - Marka Hłaski. Można klikać i czytać - klik, a później podsyłać nam prace.
Z Hłasko i jego smutnymi przemyśleniami, nie dającymi nadziei i szczęścia, gdzie każda kobieta to... (nie napiszę tego słowa...), kojarzy się Pinezce taka wiosna. Niby strojna w piórka, a jednak blada, lakoniczna (proszę spojrzeć, co się dzieje za oknem!), smutna trochę.Do zrobienia hłaskowego taga zostały użyte: papier Vintage Memories 03; stempel ptaszkowy Lost Cost Design; ukochane Pinezki stemple do inchiesów; tusze distress: Aged MahoganyWalnut StainCrushed Olive oraz taśma dystansowa. Jest prawdziwe piórko znalezione na spacerze, jest pinezkowa nitka, są chlapańce. Ech... wiosno, gdzie ty jesteś...?

10 komentarzy:

Ev (ZielonaKrówka) pisze...

Świetny tag, jestem zachwycona tłem :)

Dorota Dołęga pisze...

wlaśnie miałam spytać, gdzie kupiłaś takie super piórka :)

kajmaniaczka pisze...

to jest to! tak delikatne, niepewne i stonowane jak czekanie na naszą wiosnę - a te zielone niewinne plamki to jak kontrolowany wybuch optymizmu :) podziwiam!

Madlenia pisze...

jakie to piękne...!!!

Magda pisze...

W Hlasko zakochalam sie na studiach, kiedy jeszcze 'maltretowali' nas jego opowiadaniami i nowelami. A teraz mi jego brakuje...musze wybrac sie do Polski po jego ksiazki ;) Tag swietny! Tylko gdzie ta wiosna?! xxx

Brunetka pisze...

W tym roku Wiosna nie zna litości. Akumulator zaczyna mi się wyczerpywać. Te zielone chlapańce dają nadzieję :D

EwaJ pisze...

Świetna praca. Klimat stonowany tak jak nastroje wiecznie zimowe. Pozdrawiam.

wiosanka pisze...

Wiosna śpi jeszcze gdzieś tam, za górami za lasami...
Świetny tag! :-)

iluszka pisze...

Uwielbiam Twoje prace, zawsze mogę w nich odnaleźć kawałek siebie...

frutti pisze...

Zjawiskowy tag! Jasnozielone chlapania pięknie go ożywiają.