sobota, 8 grudnia 2012

O małym Dużym Mrozie

Był sobie Mróz. Był on straszliwy i okrutnie trzaskał. Zwłaszcza, że przyszedł niespodziewanie. Pinezka lubi zimę i lubi, jak Mróz trzaska, postanowiła więc trochę sobie tego Mrozu i Śniegu zachować w małym maluchu. Pinezka nie lubi angielskich nazw, więc nie powie, że to shadowbox...
Pinezka także nie lubi robić jednej pracy na wiele wyzwań, ale z racji Zimy, Mrozu i Świąt, które już niedługo, wiele blogów motywuje do zrobienia podobnych prac, w związku z tym praca poleci do scrap.com.pl na Wyzwanie#26, czyli na pracę świąteczną nie większą niż 5 cm x 5 cm. Poniższe zdjęcie pokazuje, że maleństwo jest naprawdę małe. Wszystko czego Pinezka użyła to fajne papiery Zimowa Bajka i klej Magic. Tylko dwie małe śnieżynki i nici są z prywatnych pinezkowych zapasów.


Poza tym, mały Duży Mróz pokaże się w Paperii na Wyzwanie#4 Mroźno i Śnieżnie (a jakże!) oraz w Magicznej Kartce na Wyzwanie Święta, święta pełną parą. U Pinezki zdecydowanie nie jest to kartka (taki wymóg), a para - jest ta z ust na Mrozie.

7 komentarzy:

Muszelia pisze...

Przecudne maleństwo... dobrze, że jeszcze lubisz mróz ;) Jesteś mistrzem małej formy.

Josta pisze...

Cudo!

DOBROSŁAWA pisze...

oj Pinezka . Podziubałaś piękne maleństwo.

Dekolandia pisze...

Śliczne maleństwa robisz, a to mnie urzekło. Pozdrawiam ciepło w ten mroźny czas :)

ShoKa pisze...

Ależ słodkie! Dziękujemy za udział w wyzwaniu Paperii! :)

Paolla pisze...

Przeuroczy shadow-box!

Made by AJ pisze...

te pudełeczka są przeurocze!